Mire Se Vini
  Fito pare me Disa Klikime
 

Fito pare ne net.. duke klikuar pune e lehte cdo 24 ore klikoni reklamat ne accountin tuaj Dhe kur ti boni 6 EURO. ja dergojn ne accountin kospay.com ju i pritni der sa te ju bohen 8 EURO edhe mundeni me ble RapidShare account per 1 muaj


1.Hyn hap nje account i cili eshte free https://www.kospay.com/members/signup.htm

2.Tash hapim nje account ne http://www.kosovabux.net/regjistrohu.php?r=behari123 aty tek KosPay E-mail japim adresen cilen e keni hap ne fillim prej kospay


3.Pasi te hapni accountin shkojm lart majtas Shfleto Reklamat i keni 10 reklama me i kliko duke pritur ka 30 sekonda secilen

3.JA FOTO. ajo qe eshte me vize ne mes eshte e klikuar njeher pastaj vazhdojm me rend secilen e presim 30 seconda.. Mas 30 sekondave ja qet Done.. si foto poshte
Ne pc tuaj mundeni vetem 1 user me hap e kur ta formatizoni pc mundeni edhe 1 here.


Extrem  Hacking  Group

Www.extrem-Hacking.page.tl

E

 
  Today, there have been 2 visitors (65 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free