Mire Se Vini
  Si me Ba ni floder qi nuk shihet
 
Si me ba nje folder se smundet te shihet
Nese doni P.SH me fsheh nje folder mosme pa askush
shko e krioni nje folder shkoni Rename dhe e ban ALT 255
edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe
shkoni aty ku lexon COSTOMIZE CHANGE ICON... Edhe pastaj shkon
i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon nenjanit
edhe APPLY OK dhe e ban qe folderi S'shihet   e kam Z'gjat pak po ska Dert?
EHG     Centre               Extrem

 
  Today, there have been 9 visitors (37 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free