Mire Se Vini
  Lshoja Kameren E Rrejshme
 
Nese keni deshir me i shlu dikuj camer te rrejshme,
Ki program sherben per me i shlu dikujt camer te rrejshme ne msn.
e mer naj video pi ne youtube e converton ne "avi*mpg*data*mpeg*mp2.
kur ta downloadoni mrenda e keni ni video cka e kam xhet un dhe e convertume osht mundeni edhe at me perdor.
dhe e cesl Splitcam/cliko ati ku shkrun Video dhe e shlon ati videon cka e ke dhe ja shlon ne msn cameren te del aj video clipi.
Hajt met mira.
http://rapidshare.com/files/15619900...w.net.rar.html 

 

 
  Today, there have been 2 visitors (33 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free